9 نوامبر 2016

مصاحبه با سکان آکادمی

مصاحبه با سکان آکادمی

رادیو فول استک عنوان یکی از بخش‌های وبسایت سکان آکادمی است، که به ابتکار مدیر و موسس این سایت، آقای مهندس بهزاد مرادی به راه افتاده است. چند هفته پیش، من میهمان یکی از برنامه‌های رادیو فول استک ایشان بودم و مصاحبه‌ای داشتم، که در این پست، قصد دارم فایل صوتی آن را، با شما به اشتراک بگذارم.

پیش از ضبط این مصاحبه، که هم اکنون در این لینک بر روی سکان آکادمی نیز منتشر شده است، سئوالات متعددی توسط کاربران مطرح شده بود، که من سعی کردم تا آنجا که می‌توانم، پاسخ‌های کاملی را به این موارد ارائه نمایم. موضوعات متعددی در این سئوالات مطرح شده بودند، که شامل این موضوعات کلی هستند: ارتباط بین دانشگاه و فضای کسب و کار؛ نحوه آموزش برنامه‌نویسی؛ زبان برنامه‌نویسی متلب؛ زبان برنامه‌نویسی جاوا؛ انتخاب تکنولوژی‌های مناسب برای برنامه‌نویسی یا یادگیری؛ سئوالاتی در مورد فرادرس و آینده آن؛ راه‌اندازی کسب و کارهای نو و استارتاپ‌ها؛ و چند سئوال شخصی. پیش از این، بسیاری از این سئوالات را، دانشجویان به طرق مختلف از خودم هم پرسیده بودند.

به دلیل کثرت سئوالات و قصد من در ارائه پاسخ‌های کامل، این مصاحبه کمی طولانی شده است؛ اما فکر می‌کنم تجاربی که در این پرسش و پاسخ‌ها به آن‌ها اشاره شد، می‌تواند برای دانشجویان، علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی و افرادی که مایل به راه‌اندازی کسب و کارهای نوپا (استارتاپ) هستند، راهگشا باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتم، فایل صوتی مصاحبه را، اینجا نیز منتشر کنم.

ضمن تشکر از مجموعه سکان آکادمی و آقای مهندس مرادی، از بابت آماده‌سازی فایل این پادکست، توجه شما را به شنیدن آن جلب می‌کنم. می‌توانید در همین صفحه، به صورت آنلاین این مصاحبه را بشنوید.

اگر مایل به دانلود مستقیم فایل صوتی این مصاحبه هستید، می‌توانید از طریق این لینک اقدام به دانلود نمایید.

اشتراک‌گذاری این مطلب:
  • facebook
  • twitter
  • gplus

با من در شبکه‌های اجتماعی همراه باشید:

دیدگاه‌ها

  1. رامین
    ۱۴ آذر ۱۳۹۵

    در مقابل لحن کاملا فنی و پخته ی شما، لحن نامناسب و غیرفنی مصاحبه گر گاهی اوقات کیفیت مصاحبه رو پایین آورده، اما با وجود این، مصاحبه ی پرباریه.
    خوب بود نکته ای که در مصاحبه بیان فرمودید در مورد استفاده از محتوای صفحه برای ارائه ی تبلیغات هدفمند و هوشمندانه، در مورد بخش نوشته های مرتبط در وبلاگتون که همیشه آخرین دو نوشته ی وبلاگ رو بعنوان نوشته ی مرتبط معرفی می کنه به کار بگیرید. 😉

دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاه‌ها