21 اکتبر 2016

فراخوان همکاری پژوهشی و مطالعاتی

فراخوان همکاری پژوهشی و مطالعاتی

در طی هفت سالی که از راه‌اندازی سازمان علمی-آموزشی فرادرس می‌گذرد، ما توانسته‌ایم به بیش از ۵۵ هزار نفر از دانشجویان و دانشگاهیان کشور، خدمات آموزشی تخصصی ارائه کنیم. هدف از توسعه فرادرس نیز، رسیدن به یک راه حل جامع آموزشی و ایجاد یک دانشگاه آنلاین برای همه ایرانیان بوده است. اما تا کنون بیشتر جنبه آموزشی فرادرس فعال بوده است و غیر از برخی فعالیت‌های درون سازمانی، موضوع پژوهش چندان فعالانه پیگیری نشده است.

برنامه‌ریزی‌هایی برای ایجاد یک یا چند آزمایشگاه پژوهشی در دل فرادرس در حال انجام هستند و قصد داریم که جنبه‌های پژوهشی را نیز، با رویکرد فرادرسی در کنار موضوع آموزش، به مجموعه فعالیت‌های سازمان اضافه کنیم. به عنوان یک پیش زمینه برای پرداختن به موضوع پژوهش در فرادرس، فعلا قصد داریم که یک یا نهایتا دو نفر همکار پژوهشی از میان فارغ‌التحصیلان و/یا دانشجویان به مجموعه همکاران فرادرس اضافه شوند تا هسته اولیه تحقیقاتی فرادرس، تشکیل شود و به مرور، مسیر توسعه آن، مشخص گردد. در این مرحله، شخصا در موارد پژوهشی با افراد جذب شده همکاری خواهم داشت و به همین دلیل، این فراخوان از نظر موضوعی محدود به زمینه‌های تحقیقاتی خاصی است.

در واقع این نوع خاص از همکاری، فرق چندانی با تحصیل در یک دوره تحصیلات تکمیلی ندارد؛ اما صرفا تمرکز بر روی نفس پژوهشی و نتایج برآمده از آن خواهد بود و قرار نیست که مدرک تحصیلی دانشگاهی ارائه گردد. هدف از عملیات پژوهشی انجام شده در این بستر نیز، حل مسائل کاربردی و رسیدن به راه حل‌های عملیاتی است که به صورت مستقیم قابل استفاده باشند. موضوع تألیف مقاله و کتاب قطعا به عنوان هدف نهایی این امور پژوهشی نیستند؛ اما در مسیر پژوهش قرار دارند و هر زمان که نتیجه‌ای قابل نشر به دست بیاید، قطعا همه افرادی که در موضوع دخیل بوده‌اند، به عنوان پدید آورنده این نتایج، شناخته خواهند شد.

نگاه ما به این موضوع، یک نگاه حرفه‌ای است و آن را به عنوان یک موقعیت کاری تمام وقت به همه علاقه‌مندان واجد شرایط معرفی می‌کنیم. در این همکاری، به پشتوانه یک قرارداد کاری دقیق، محاسبات و پرداخت‌های مالی نیز از بابت این همکاری‌های پژوهشی انجام خواهند شد. در حقیقت، سعی داریم یک معاونت پژوهشی در بطن فرادرس تأسیس کنیم و همان تحول را که در عرصه آموزش تجربه کرده‎ایم، در پژوهش‌های کاربردی نیز، محقق نماییم.

شرایط عمومی همکاران پژوهشی

در ادامه، فهرست شرایط لازم برای جذب در این موقعیت همکاری آمده‌اند. اگر همه این شرایط را دارید، رزومه و مدارک خود را از طریق ایمیل، به آدرسی که در انتهای همین متن آمده است، ارسال نمایید.

  • حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز: فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
  • فارغ‌التحصیل رشته‌های: مهندسی نرم‌افزار، هوش مصنوعی، علوم کامپیوتر و/یا مهندسی برق
  • حداکثر سن: ۳۵ سال تمام
  • امکان حضور و کار در تهران، به صورت تمام وقت
  • مسلط به حداقل یک زبان برنامه‌نویسی
  • مدرک معتبر زبان انگلیسی (تافل، آیلتس، تولیمو و …) با کسب حداقل ۶۵ درصد نمره کل

ارسال رزومه

افراد علاقه‌مند و واجد شرایط، می‌توانند روزمه تحصیلی، مدارک و سوابق خود را از طریق این لینک ارسال نمایند. در فاصله چند هفته، با بررسی مدارک ارسالی متقاضیان، نتیجه بررسی‌ها به اطلاع خواهد رسید.

اشتراک‌گذاری این مطلب:
  • facebook
  • twitter
  • gplus

با من در شبکه‌های اجتماعی همراه باشید:

دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاه‌ها